Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie stron internetowych jest obecnie najtańszą i jedną z najskuteczniejszych form reklamy w internecie. Pozycjonowanie polega na działaniach zmierzających do umieszczenia Twojej strony internetowej jak najwyżej w wyszukiwarce Google na wybrane frazy kluczowe.

Nasze działania rozpoczniemy zawsze od rozpoznania potrzeb klientów, z którymi wybierzemy najskuteczniejsze dla ich biznesu słowa kluczowe oraz budżet na działania związane z pozycjonowanie. Kolejnym krokiem jest optymalizacja strony internetowej po której przechodzimy do zdobywania linków do strony klienta.

Nasze działania nastawione są zawsze na długotrwały efekt, a nie krótkotrwałą obecność w pierwszej dziesiątce wyszukiwarki Google.

Nasi klienci otrzymują dostęp online do monitoringu pozycji, za pomocą którego mogą na bieżąco śledzić postępy prac.

Ponad połowa Polaków korzysta z internetu i ta liczba ciągle rośnie - nie pozwól, żeby potencjalni klienci nie mogli znaleźć Twojej strony.

 

Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepów to nasza specjalność. Pozycjonowaliśmy i pozycjonujemy małe sklepy internetowe jak i ogromne sklepy z tysiącami produktów m.in. w takich branżach jak meble, odzież czy sprzęt muzyczny i komputerowy.

Działania pozycjonera dla sklepów internetowych to doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży oraz zwiększenie widoczności i zaufania marki.

Koszt pozycjonowania sklepu internetowego nie musi być wysoki, można zacząć od ograniczonych działań stopniowo zwiększając budżet w miarę wzrostu sprzedaży.
Bardzo istotnym elementem jeśli chodzi o pozycjonowanie sklepów internetowych jest pozycjonowanie słów kluczowych należących do tzw. „długiego ogona” (pozycjonowanie szerokie, long tail). „Długi ogon” to frazy niszowe, których łączny ruch na stronie jest dużo większy niż fraz popularnych. Do tego frazy niszowe mogą generować większość zamówień w Twoim sklepie.

Dzięki prawidłowej optymalizacji sklepu oraz zdobywaniu linków do Twojego sklepu możemy kilkukrotnie zwiększyć ruch w Twoim sklepie.

Skontaktuj się z nami i wyślij wiadomość z zapytaniem o wycenę

Kliknij