Współpraca

Jeśli zajmujesz się tworzeniem serwisów internetowych, a nie masz w swojej ofercie pozycjonowania lub chcesz zlecać działania związane z SEO i SEM innej firmie NAPISZ DO NAS,

Chętnie nawiążemy współpracę przy pozycjonowaniu i kampaniach Google AdWords dla Twoich klientów. SEM studio od lat specjalizuje się w pozycjonowaniu i AdWords – możesz nam zaufać kierując do nas Twoich klientów.

Możemy działać w systemie prowizyjnym (Ty polecasz nasze usługi klientom otrzymując w zamian stałą-co miesięczną prowizję) lub możesz oferować nasze usługi pod własną marką.

Współpracujemy w ten sposób o lat z kilkoma firmami zajmującymi się tworzeniem stron i sklepów internetowych i obie strony są bardzo zadowolone ze współpracy. W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych firm i freelancerów do współpracy.

Zachęcamy do przesłania do nas niezobowiązującej wiadomości z zapytaniem o możliwość współpracy. Nie zwlekaj ! Im wcześniej zaczniemy współpracować, tym szybciej otrzymasz prowizję i wdzięczność klientów.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegółowe warunki współpracy

Kliknij